Župan Karlovačke županije g. Damir Jelić potpisao prijave za Centre kompetencija

Autor: Administrator , 16. 6. 2018.

Župan Karlovačke županije g. Damir Jelić, je na sastanku održanom u petak, 15. lipnja 2018. g. u dvorani za sastanke Ureda župana, potpisao prijave za Centre kompetencija koje Karlovačka županija kandidira na natječaj Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Karlovačka županija, kao kandidate za Centre kompetencija, je prijavila Tehničku školu Karlovac, samostalno u sektoru strojarstva i u partnerstvu s Elektroindustrijskom i obrtničkom školom Rijeka u sektoru elektrotehnike, te u sektoru zdravstva Medicinsku školu Karlovac. U sektoru turizma i ugostiteljstva, Ugostiteljska škola Opatija je nositelj projekta, s Trgovačko-ugostiteljskom školom, Karlovac kao partnerom. Obrazac razvojnog plana za ove dvije škole je već ranije potpisao župan Primorsko-goranske županije, g. Zlatko Komadina.

Potpisivanju su nazočili zamjenica župana gđa. Vesna Hajsan Dolinar, pročelnica Upravnog odjela za školstvo gđa. Marija Medić sa suradnicima, ravnatelji Trgovačko-ugostiteljske škole, Tehničke škole i Medicinske škole Karlovac  - g. Damir Pleša, g. Ivan Janković i gđa. Jasminka Štajcer, direktor Hrvatske gospodarske komore Županijske komore Karlovac g. Damir Furdek, predstojnica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područnog ureda Karlovac gđa. Ivana Mehle, g. Krunoslav Kralj iz Razvojne agencije Karlovačke županije - KARLA d.o.o. i partneri iz Primorsko-goranske županije; ravnatelj Javne ustanove Regionalne razvojne agencije Primorsko-goranske županije g. Vedran Kružić sa suradnicama iz Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje iz Primorsko-goranske županije.

Trgovačko-ugostiteljska škola Karlovac / Radićeva 8 i 10, HR-47000 Karlovac / www.ss-trgovacko-ugostiteljska-ka.skole.hr / ured@ss-trgovacko-ugostiteljska-ka.skole.hr